Sesja ciążowa w czerwonej sukni w Janowie Lubelskim

Na pamiątkę tego wyjątkowego czasu warto wykonać profesjonalną sesję ciążową, która uwieczni prawdziwe, absolutnie niepowtarzalne emocje. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, na które decydują się nie tylko Panie, ale również ich partnerzy. Właśnie taką sesję wykonaliśmy wspólnie z Panią Eweliną i jej małżonkiem w Janowie Lubelskim. Sesja zdjęciowa wykonana przez Robert Radzik – fotografia była nagrodą dla Pani Eweliny za wygranie konkursu.

W malowniczym lesie

Sesja została wykonana w ramach nagrody dla Pani Eweliny za zwycięstwo w konkursie. Jako plan zdjęciowy posłużył przepiękny las nad jeziorem w Janowie Lubelskim, który kontrastuje z czerwoną suknią. Mimo chłodnej pogody, a nawet opadów deszczu pod sam koniec zdjęć, sesja zakończyła się sukcesem, a jej efekty są zaprezentowane na poniższych fotografiach. Pani Ewelina wraz z małżonkiem dzielnie znieśli trudną pogodę i pozowali do samego końca. Ponury, nieco mroczny las nie był w stanie przyćmić radości na twarzach małżonków i emocji, które wyrażały ich oczy.

Do twarzy w czerwieni

W tej wyjątkowej sesji szczególnie zwraca uwagę czerwona suknia, w której pozuje fotografii Pani Ewelina. Jest to sukienka zaprojektowana specjalnie do tego typu zdjęć. Czerwony kolor przyciąga uwagę, ożywia fotografię i pięknie kontrastuje z mrokiem otaczającego parę lasu. Sukienka w każdej pozie układa się nieco inaczej, jednak zawsze podkreśla piękno noszącej ją kobiety. Dodaje również całej kompozycji elegancji i świetnie prezentuje się podczas tego typu sesji, jak i na finalnych zdjęciach.

Warto również wspomnieć o klasycznym stroju małżonka Pani Eweliny, który doskonale współgra z jej suknią, jak i klimatem całej sesji. Koszula wyróżnia się subtelnym wzorem, który nadaje dość prostemu ubraniu oryginalności. Podczas sesji zdjęciowych strój jest bardzo ważny, dlatego przyłożyliśmy do niego szczególną uwagę jeszcze przed rozpoczęciem fotografowania.

Profesjonalna sesja ciążowa

Sesje ciążowe wykonuje się w inny sposób niż zdjęcia ślubne czy inne fotografie. Wymaga ona innego ustawienia pary, odpowiedniej scenerii oraz fotografa, który udzieli pozującej parze odpowiednich wskazówek. Wykonanie takiej sesji jest dość trudne i męczące dla zwykle niedoświadczonej pary, lecz zdecydowanie warte wykonania. Sesja ciążowa to wspaniały sposób na uwiecznienie wspomnień z tego wyjątkowego czasu, zdobycie niezwykłej pamiątki na długie lata i uchwycenie radości, którą czasem gubimy w codziennym biegu. To również świetna okazja dla pary do spędzenia czasu razem w inny sposób niż zazwyczaj. Sesja ciążowa to nie tylko pamiątka, ale również czas tylko dla danej pary, w którym mogą poczuć się ważni, docenieni i piękniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Co składa się na sesję ciążową?

Na wykonywane przeze mnie sesje zdjęciowe składają się:

  • wykonanie zdjęć w plenerze w miejscu uzgodnionym z konkretną parą,
  • konsultacja przed sesją zdjęciową,
  • możliwość wykorzystania kilku sukni ciążowych specjalnie do tego typu sesji,
  • pendrive oraz płyta z obrobionymi zdjęciami.

Serdecznie zapraszam do wspólnego stworzenia pięknych, niezapomnianych zdjęć, która otrzymała już ode mnie Pani Ewelina wraz z małżonkiem.

2 thoughts on “Sesja ciążowa w czerwonej sukni w Janowie Lubelskim

Dodaj komentarz

wróć na górę