ul. Lubelska 44, 23-300 Janów Lubelski

Sesja zdjęciowa dla producenta biżuterii marki KALON Jewelerry

Sesja zdjęciowa dla producenta biżuterii marki KALON Jewelerry
Logo marki KALON

Sesja zdjęciowa dla producenta biżuterii marki KALON Jewelerry

Każda kobieta lubi się czuć piękna i zmysłowa. Takie momenty idealnie jest uwiecznić na fotografiach, żeby w każdej chwili móc wrócić do szczęśliwych wspomnień. Sesja zdjęciowa, którą wykonaliśmy w Janowie Lubelskim, w ramach współpracy z producentem biżuterii, firmą KALON Jewelerry, była wyjątkowa. Wydobyła z modelki wszystkie najlepsze cechy, kobiecą delikatność i wdzięk.

Przepiękna kolekcja portretów

Sesja była nagrodą za wygranie organizowanego przez nas konkursu. Na zdjęciach wspaniale zaprezentowała się zwyciężczyni, pani Klaudia. Efektem wykonanej sesji jest cała seria wyjątkowych portretów.

Fotografia biżuterii

W czasie trwania zdjęć modelka kilkukrotnie zmieniała strój, który uzupełniany był dodatkami w postaci eleganckiej biżuterii. W ciągu sesji powstało po kilka fotografii w tym samym ubraniu, różniących się jednak dobranymi ozdobami. W bardzo przejrzysty sposób zdjęcia pokazują, jak bardzo dobór biżuterii może wpłynąć na charakter kobiecego wyglądu. Bez względu jednak co modelka miała na sobie, na każdy ujęciu wypadła niezwykle zjawiskowo. Udało nam się uchwycić wyjątkowy charakter i piękno Pani Klaudii, czego efektem będzie mogła cieszyć się przez długie lata.    

Biżuteria na każda okazję

Podczas sesji wykorzystaliśmy przepiękną biżuterię firmy KALON Jewelerry. Na każdym zdjęciu możemy podziwiać specjalne dobrane, pasujące do stroju elementy. W większości przypadków jest to biżuteria bogato zdobiona i dość ciężka, jednak znajdziemy też egzemplarze subtelniejsze. Wyjątkowość tej biżuterii tkwi w ręcznym wykonaniu oraz zaprojektowaniu w oparciu o indywidualne wzornictwo. Cechą charakterystyczną tych ozdób jest z pewnością ich wykwintność. Z pewnością nie jest to typ biżuterii, obok której da się przejść obojętnie. Dobrze dopracowane detale oraz wysoka jakość sprawiają, że modelka na każdym ujęciu prezentuje się niezwykle szykownie i zjawiskowo.

Serdecznie zapraszam do wspólnych sesji zdjęciowych oraz zakupu eleganckiej biżuterii, która za pewno sprawi, że będziesz wyglądać niepowtarzalnie i szykownie.

Biżuteria Kalon: https://www.facebook.com/KALONjewellery

modelka Klaudia: https://www.instagram.com/klaudiaa050/

fotografia Robert Radzik: https://www.robertradzik.com

Efekty współpracy ?

#fotografjanówlubelski #fotograflubelskie #fotografslub #fotokarnet #janówlubelski #kalon #biżuteria #robertradzik #robertradzikcom

Powiązane zdjęcia:

1 thought on “Sesja zdjęciowa dla producenta biżuterii marki KALON Jewelerry

Dodaj komentarz

powrót na górę