Garderoba w okresie ciąży to istotne zagdanienie w życiu każdej przyszłej mamy.

W ciele zachodzi wiele zmian, a najważniejszą z nich jest powstawanie nowego życia. Krągły ciążowy brzuszek dodaje uroku każdej kobiecie, a moment, kiedy można poczuć pierwsze ruchy dziecka jest niezapomnianą chwilą.

Z każdym miesiącem, z każdym biciem serca rodzi się niesamowita więź łącząca matkę i dziecko. Przyszli tatusiowie są równie przejęci, a okres ciąży wspominają, jako wspaniały czas pełen radości i miłości. Żeby uchwycić te chwile i nigdy ich nie stracić, osoby oczekujące dziecka często decydują się na sesje ciążowe.

Ubrania ciążowe

Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie i promiennie, również podczas ciąży. Na pamiątkę tego wyjątkowego czasu warto wykonać profesjonalną sesję ciążową,  która uwieczni prawdziwe, absolutnie niepowtarzalne emocje. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, na które decydują się nie tylko Panie,  ale również ich partnerzy.

Żeby uchwycić te chwile i nigdy ich nie stracić, osoby oczekujące dziecka często decydują się na sesje ciążowe.Robert Radzik fotografia

Wybór i rodzaje sukni ciążowych

Żeby fotografie z sesji ciążowych oddawały ten wyjątkowy moment w życiu warto zadbać o odpowiednią oprawę. Oprócz scenerii i ogólnej atmosfery podczas sesji niezwykle ważny jest też ubiór modelki.

Jednak żebyś nie musiała o to się martwić zapraszam Cię do mojej garderoby, w której znajdziesz odpowiednią dla siebie sukienkę ciążową.

W mojej garderobie znajdują się sukienki w wielu fasonach i kolorach.

Jeśli lubisz odważne i mocne kolory znajdziesz suknie w pięknych odcieniach czerwieni lub granatu.

Z kolei, jeśli jesteś delikatną i subtelną romantyczką suknie w beżach, bieli i pastelowych kolorach będą idealne dla Ciebie.

Styl i fasony sukni ciążowych

W mojej garderobie są sukienki, w których będziesz mogła wystąpić w sesjach plenerowych, ale także w tych w zaaranżowanych pomieszczeniach. Jeśli szukasz odważnych sukien, które podkreślą Twoje kształty, możesz być spokojna.

Znajdziesz je u mnie. Wolisz zakryte ciało, za to chcesz delikatne falbanki lub suknię zdobioną cekinami?

Zapraszam!

Dla każdej z klientek wybierzemy coś dla niej idealnego i zorganizujemy sesję, która sprawi, że nigdy nie zapomnisz tego wspaniałego okresu oczekiwania na dziecko.

Odpowiednia sceneria, atmosfera i strój na sesji są bardzo ważne, aby fotografie wyszły piękne i oddające emocje. Należy jednak pamiętać, że sesja ma być przede wszystkim dobrą zabawą zorganizowaną po to, że kiedy w przyszłości będziesz oglądać fotografie, wrócą wspomnienia o tym, jaki to był piękny czas w Twoim życiu.

Dodaj komentarz

wróć na górę