Sesja ciążowa

Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie i promiennie, również podczas ciąży. Na pamiątkę tego wyjątkowego czasu warto wykonać profesjonalną sesję ciążową, która uwieczni prawdziwe, absolutnie niepowtarzalne emocje. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, na które decydują się nie tylko Panie, ale również ich partnerzy.

sesja janów lubelski

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Sesje ciążowe wykonuje się w inny sposób niż zdjęcia ślubne czy inne fotografie. Wymaga ona innego ustawienia pary, odpowiedniej scenerii oraz fotografa, który udzieli pozującej parze odpowiednich wskazówek. Wykonanie takiej sesji jest dość trudne i męczące dla zwykle niedoświadczonej pary, lecz zdecydowanie warte wykonania. Sesja ciążowa to wspaniały sposób na uwiecznienie wspomnień z tego wyjątkowego czasu, zdobycie niezwykłej pamiątki na długie lata i uchwycenie radości, którą czasem gubimy w codziennym biegu. To również świetna okazja dla pary do spędzenia czasu razem w inny sposób niż zazwyczaj. Sesja ciążowa to nie tylko pamiątka, ale również czas tylko dla danej pary, w którym mogą poczuć się ważni, docenieni i piękniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

sesja ciążowa janów lubelski

W ramach oferty sesji ciążowej oferuję niniejszy zestaw:

  • wykonanie zdjęć w plenerze (miejsce i termin oraz uzgodnienie stylizacji sesji wspólnie z Zainteresowanymi).
  • konsultacja przed sesją
  • do wykorzystania kilka sukni ciążowych specjalnie szytych na takie sesje

W ramach usługi otrzymujecie Państwo 1 szt. pendrive (USB 3.0) w eleganckim pudełku oraz 1 egz. płyty ze zdjęciami w formacie .jpg (obrobione, gotowe do ewentualnego wywołania w zakładzie foto lub stworzenia fotoksiążki). Płyty z nadrukami i okładkami.
Ilość zdjęć:

  • min. 40 zdjęć

Dodatkowa opcja zamówienia:

  • możliwość zamówienia fotoksiążki PRO 1 egz. (wym. 30x30cm, ilość stron: 20, ze zdjęciem na okładce i grawerowanym napisem, okładka twarda eco-skóra) ? możliwość wyboru także innych wymiarów (mniejszych)

Zapisz bo fajne :)