FotoKarnet – wygraj. Prowadzisz butik, sklep odzieżowy, projektujesz, prowadzisz kanał w social media o tematyce modowej

FotoKarnet – wygraj. Prowadzisz butik, sklep odzieżowy, projektujesz, prowadzisz kanał w social media o tematyce modowej

W czasach ograniczonego kontaktu z klientem/odbiorcą Twoich usług lub produktów, najlepszą formą prezentacji jest materiał cyfrowy, prezentowany na kanałach social media lub stronie www, który dociera do szerokiego grona odbiorców.

Odpowiednia forma przedstawienia produktu w znacznym stopniu przekłada się na atrakcyjność i wpływa na decyzję o nabyciu ich przez potencjalnego klienta.

Zatem, jeżeli jesteś z Janowa Lubelskiego lub okolic i prowadzisz butik, sklep odzieżowy, projektujesz, prowadzisz kanał w social media o tematyce modowej, zapraszam Cię już dzisiaj do konkursu, w którym będziesz mogła/mógł wygrać darmowy karnet na sesje zdjęciowe, podczas których będziesz mieć możliwość zrealizować tyle zdjęć swoich produktów, ile tylko chcesz !

Karnet upoważni Cię do korzystania z moich usług fotograficznych przez okres 1 miesiąca, podczas którego będziemy planować sesje zdjęciowe, zorganizujemy miejsce sesji i fotomodelki na potrzeby sesji Twoich produktów, a zdjęcia z sesji udostępnię Ci nieodpłatnie do Twojego użytku.

Wypełnij formularz zgłoszenia i graj o główną nagrodę!

Co musisz zrobić aby wygrać konkurs?

  • wyślij zgłoszenie poprzez poniższy formularz
  • czekaj na wyniki losowania

Do kiedy trwa konkurs?

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 7 marca 2021 r do godz. 6.00

Kto wygrywa?

Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
Losowanie odbędzie się 7 marca 2021

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Regulamin konkursu

  1. W konkursie udział może wziąć tylko pełnoletnia osoba.
  2. Na potrzeby przeprowadzenia konkursu uczestnik zgadza się na otrzymywanie wiadomosci dotyczących konkursu poprzez dostępne narzędzia, tj. facebook, e-mail, newsletter.
  3. Sesje (ich realizacja) preferowane są w weekendy a termin wykonania sesji plenerowej ustalany jest przez obie strony.
  4. Przekazanie zdjęć nastąpi w ciągu 3 dni od dnia wykonania sesji.
  5. Miejscem wykonania sesji zdjęciowej jest Janów Lubelski i okolice.
  6. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację zdjęć i treści prezentujących te osoby na potrzeby reklamy konkursu oraz zdjęć z przeprowadzonej konkursowej sesji zdjęciowej w portfolio fotografa.
  7. Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zawartymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego).

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz