Reklama firmy Robert Radzik – fotografia Janów Lubelski

Reklama firmy Robert Radzik – fotografia Janów Lubelski

W związku z tym, że działam już od dłuższego czasu w branży fotograficznej, wiem że praca studia fotograficznego jest zawsze oceniana na podstawie wykonanych prac. Jednakże czymże byłaby nawet najlepiej wykonana fotografia, gdyby nie przedstawiała urodziwej modelki, bądź przystojnego modela?

Tak więc to oni w pewien sposób warunkują pracę fotografa i współtworzą efekt końcowy. Stąd wziął się pomysł zorganizowania konkursu zgłoszeniowego, celem wyłonienia najlepszych kandydatek, które zostaną twarzami planowanej kampanii reklamowej.

Udana współpraca

Dzięki wspomnianemu konkursowi udało nam się nawiązać współpracę z kilkoma wspaniałymi dziewczynami pochodzącymi z województwa lubelskiego oraz podkarpackiego. Sesja zdjęciowa o tematyce fotografii portretowej odbyła się w Janowie Lubelskim. Jeżeli mówimy o fotografii portretowej to warto po krótce wyjaśnić na cym polega. Często portret kojarzy się z fotografią wykonywaną do wykorzystania przy wyrabianiu paszportu, dowodu osobistego bądź prawa jazdy. Nic bardziej mylnego, gdyż może on obejmować nawet całą sylwetkę. Fotografowaną osobę możemy na różne sposoby wykadrować. Oczywiście może to być portret obejmujący tylko twarz, szyję i dekolt.

Można także zdecydować się na tak zwany kadr amerykański, czyli ukazujący modela powyżej kolan, a także portrety obejmujące całą sylwetkę, a nawet grupę osób. Dalej można wyróżnić portrety pozowane, naturalne, studyjne i plenerowe oraz artystyczne i reportażowe. Wobec tego można powiedzieć, że mieliśmy sporo możliwości do wykorzystania, czego oczywiście nie omieszkaliśmy się zrobić. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych panujących w dniu zaplanowanej sesji, udało się ją przeprowadzić. Było to możliwe dzięki dobrej współpracy ze strony wspomnianych modelek.

Muszę podkreślić, że dzięki ich zaangażowaniu i pozytywnemu podejściu udało się osiągnąć naprawdę dobry poziom artystyczny zdjęć. Efektem tego są fantastyczne zdjęcia, które można podziwiać na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Na wielkim ekranie

Nie chodzi bynajmniej o to, że razem z modelkami wyjechaliśmy do Holywood. Co wcale nie oznacza, że nie mogłyby zrobić tam kariery! Cały konkurs był częścią kampanii promocyjnej studia. Dzięki niej tworzone przeze mnie prace będą zachęcać kolejne osoby do skorzystania z usług mojej firmy. Tak więc portrety laureatek konkursu będą ozdobą nie tylko galerii na stronie internetowej studia i na portalach społecznościowych. Dziewczyny będzie można zobaczyć także na ekranie reklamowym w Janowie Lubelskim. Jest to bardzo ważne zarówno dla mnie jak i dla nich. W końcu miło zobaczyć swoją pracę, lub w ich przypadku zdjęcie, podziwiane przez innych.

Jestem przekonany, że tego typu kampania zachęci wiele osób do skorzystania z moich usług. Chciałem więc serdecznie podziękować modelkom – Marcie Blacha, Marioli Zdybel, Karolinie Brzozowskiej, Monice Cholszewskiej oraz Paulinie Czarna. Dzięki wam ta reklama wygląda tak dobrze, Życzę sobie, abym w przyszłości mógł współpracować z równie sympatycznymi i zaangażowanymi osobami.

Dziękuję za współpracę:

Telebim LEd Janów Lubelski

2 thoughts on “Reklama firmy Robert Radzik – fotografia Janów Lubelski

Dodaj komentarz

wróć na górę